YOZGAT ÇAYIRALAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARNE SEVİNCİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Satılmış BATUR´un Karne Mesajı
KARNE  SEVİNCİ

 

 

Büyük bir heyecan ve umutla başladığımız 2017 – 2018 öğretim yılımızın birinci dönemini huzur içerisinde tamamlamış bulunmaktayız. İlçemiz dahilinde okulönesinde 97 öğrenci, İlkokullarımızda 377 öğrenci, ortaokullarımızda 403 öğrenci ve liselerimizde 253 öğrencimiz karne sevinci yaşadılar.

 

Sevgili Öğrenciler;

Notlarınız ne olursa olsun umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak iyi bir tatil geçirin. Tatiller dinlenmeyi hak ettiğiniz dönemlerdir iyi değerlendirmelisiniz.

Kıymetli Veliler;

Çocuklarımızı sadece dönem sonunda aldıkları notlarla değerlendirmeyiniz. Bazı öğrencilerimizin karnelerinde arzu edilmeyen notlar olabilir. Ancak bu, çocuklarımızın sistemli ve düzenli çalışmalarıyla her zaman telafi edilebilecekleri bir durumdur.

Değerli  Öğretmenlerimiz;

Ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz çocuklarımıza; tatili dinlenerek, kitap okuyarak, ailesi ile birlikte sosyal ve kültürel etkinliklere katılarak zaman geçirmelerini tavsiye edin. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle, karnelerin öğrencilerimiz, aileler ve eğitim camiamız için hayırlı, bundan sonraki dönemlerde de daha güzel başarılara vesile olmasını diliyor, huzur dolu bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum.

Yeni Mahallesi Fatih Cd. No25 66600 Çayıralan/Yozgat - 0354 736 11 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.