YOZGAT ÇAYIRALAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLKÖĞRETİM HAFTASI MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Satılmış BATUR İlköğretim Haftası münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
 İLKÖĞRETİM HAFTASI MESAJI

 

2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM HAFTASI  MESAJI


            Öğrencilerimizi, ailesine ve topluma karşı sorumluluklarını yerine getiren, özgüvene sahip, sistemli düşünebilen, teknolojiyi etkili biçimde kullanabilen, planlı çalışma alışkanlığına sahip, estetik ve yaratıcılıkları gelişmiş bireyler olarak yetiştirmek temel amaçlarımızın başında gelmektedir. Amacımız öğrencilerimizi başkalarının fikirlerine saygı gösteren, sorumluluklarının bilincinde hareket eden, değerlerine bağlı, ortak kent kültürüne sahip ‘iyi insanlar’ olarak yetiştirmektir.

Değerli meslektaşlarım, eğitimde sadece bilgiye ulaşmak ve bilgiyi kullanmak yeterli değildir. Milli, ahlaki ve kültürel değerlerimizle yoğrulmuş bir gençlik, Milletimizin en büyük gücü olacaktır.

Her alanda olduğu gibi eğitim-öğretim alanında da hızlı değişim ve gelişmeler yaşanmaktadır. Gelişmelere ayak uydurmak için başta tüm eğitimcilerimiz olmak üzere yöneticilerimizi, velilerimizi gerçeklere ve beklentilere uygun hedefler etrafında buluşturmak büyük önem taşımaktadır
            Eğitimde başarının önemli şartlarından biri de öğretmen-öğrenci-veli dayanışmasıdır. Bu nedenle velilerimizin, yöneticilerimizle ve öğretmenlerimizle daima diyalog halinde olmaları çalışmalarımızda bizlere güç katacaktır.

Değerli öğretmen arkadaşlarımın geçen yıl yakalanan başarının bundan sonra da aynı inanç ve gayretle artırılarak sürdürüleceğinden şüphem yoktur.

Bu vesile ile 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere öğretmenlerimize, yöneticilerimize, eğitim çalışanlarımıza, velilerimize hayırlı olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

                                                                                                                          Satılmış BATUR
                                                                                                                    İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Yeni Mahallesi Fatih Cd. No25 66600 Çayıralan/Yozgat - 0354 736 11 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.